Navigation




Square Dancing 2016 Results


MAINSTREAM
Gold, Rudy Spano, San Diego, CA
Gold, Tracy Spano, San Diego, CA
Gold, Roy Ulrich, San Diego, CA
Gold, Nancy Ulrich, San Diego, CA
Gold, Joe LaRue, Banning, CA
Gold, Linda LaRue, Banning, CA
Gold, Bill Maisch, Romona, CA
Gold, Linda Maisch, Romana, CA
Silver, George Johanson, West Valley, UT
Silver, Janice Johanson, West Valley, UT
Silver, Ken Packer, Sandy, UT
Silver, Judy Packer, Sandy, UT
Silver, Aaron Beans, Missoula, MT
Silver, Kathy Racine, Provo, UT
Silver, Richard Van Dyke, Aurora, UT
Silver, Rose Marie Van Dyke, Aurora, UT
Bronze, Bob Mulholland, Wenatchee, WA
Bronze, Connie Mulholland, Wenatchee, WA
Bronze, Ron Erwin, Hooper, UT
Bronze, Kay Henderson, St. George, UT
Bronze, Brent Johnson, Ogden, UT
Bronze, Marilyn Johnson, Ogden, UT
Bronze, Steve Bennett, Sparks, NV
Bronze, Marilyn Bennett, Sparks, NV

PLUS
Gold, Larry Hall, Mesa, AZ
Gold, Pearl Hall, Mesa, AZ
Gold, Bud Howard, St. George, UT
Gold, Barbara Howard, St. George, UT
Gold, Bob Townsend-Manning, St. George, UT
Gold, Mary Townsend-Manning, St. George, UT
Gold, Kay Mather, Salt Lake City, UT
Gold, Darlene Foucault, Salt Lake City, UT
Silver, Mike Magnant, Apache Junction, AZ
Silver, Denise Redding, Waterloo, IA
Silver, Susan Stewart, Washington, UT
Silver, Marvin Stewart, Washington, UT
Silver, Steve Bennett, Sparks, NV
Silver, Marilyn Bennett, Sparks, NV
Silver, David Cernic, St. George, UT
Silver, Lois Cernic, St. George, UT
Bronze, Vess Beckstead, Roy, UT
Bronze, Gloria Beckstead, Roy, UT
Bronze, Dee Hadfield, Logan, UT
Bronze, Diane Hadfield, Logan, UT
Bronze, Peter Webb, Orem, UT
Bronze, Phyllis Webb, Orem, UT
Bronze, Russ Stock, Corinne, UT
Bronze, Della Marble, Corinne, UT

ADVANCED
Gold, Larry Hall, Mesa, AZ
Gold, Pearl Hall, Mesa, AZ
Gold, Bud Howard, St. George, UT
Gold, Barbara Howard, St. George, UT
Gold, Bob Townsend-Manning, St. George, UT
Gold, Mary Townsend-Manning, St. George, UT
Gold, Kay Mather, Salt Lake City, UT
Gold, Darlene Foucault, Salt Lake City, UT
Silver, Harry Axcell, San Diego, CA
Silver, Dale Axcell, San Diego, CA
Silver, Kai Friis, San Marcos, CA
Silver, Bente Friis, San Marcos, CA
Silver, Dick Adams, Las Vegas, NV
Silver, Bunny Adams, Las Vegas, NV
Silver, Mike Magnant, Apache Junction, AZ
Silver, Denise Redding, Waterloo, IA
Bronze, Jeff Bailey Ogden, UT
Bronze, Dauneen Bailey, Ogden, UT
Bronze, Vess Beckstead, Roy, UT
Bronze, Gloria Beckstead, Roy, UT
Bronze, Frank Butcher, Parker, CO
Bronze, Pat Butcher, Parker, CO
Bronze, Gary Saxton, Ogden, UT
Bronze, Annette Saxton, Ogden, UT

RANDOM PLUS
Gold, Steve Bennett, Sparks, NV
Gold, Marilyn Bennett, Sparks, NV
Gold, Jeff Bailey, Ogden, UT
Gold, Dauneen Bailey, Ogden, UT
Gold, Joe LaRue, Banning, CA
Gold, Linda LaRue, Banning, CA
Gold, Lamont Harris, Preston, ID
Gold, Laraine Harris, Preston, ID
Silver, Gordon Bingham, Salt Lake City, UT
Silver, Dianna Bingham, Salt Lake City, UT
Silver, Ron Crum, Ramona, CA
Silver, Diana Costantino, Lakeside, CA
Silver, Larry Hall, Mesa, AZ
Silver, Pearl Hall, Mesa, AZ
Silver, Ed Cadwalader, Loa, UT
Silver, Emma Jo Cadwalader, Loa, UT
Bronze, Aaron Beans, Missoula, MT
Bronze, Kathy Racine, Provo, UT
Bronze, Jack Mohl, Lakewood, CA
Bronze, Caryl Mohl, Lakewood, CA
Bronze, Mike Magnant, Apache Junction, AZ
Bronze, Denise Redding, Waterloo, IA
Bronze, Brent Johnson, Ogden, UT
Bronze, Marilyn Johnson, Ogden, UT